Kaip išsirinkti rankinę?

 • Pasirinkti tinkamą rankinę yra ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Renkantis rankinę labai lengva pasimesti tarp įvairiausių modelių ir spalvų gausos.

  Nepamirškite, kad rankinė tarnauja ne tik praktiškiems tikslams, bet kartu yra ir ryški stiliaus detalė. Rankinė turi atspindėti Jūsų nuotaiką ir Jums tikti. Egzistuoja keletas bendro pobūdžio patarimų, kurie turėtų padėti renkantis rankinę internetu.

  Rankinės tipas. Klasikinės, delninės, mini rankinės, maišo stiliaus rankinės per petį, rankinės ilgu dirželiu ir dar daug kitų... Paklauskite savęs – kokio stiliaus rankinės norite šiuo metu? Žinoma atsakymas priklausys nuo to, ar rankinė Jums reikalinga dalykiniam susitikimui, kasdieniam ėjimui į darbą, išvykoms, vakarėliams ar tiesiog pasivaikščiojimui mieste. Aktyviems ir veikliems asmenims privalu turėti kelių dydžių ir stilių rankines, kurias būtų nesunku priderinti reikiamai progai.

  Kaip išsirinkti rankinę?

  Rankinės dydis. Jei nešitės tik kelis svarbiausius daiktus, Jums užteks mažos rankinės ar delninės. O patogią ir talpią rankinę, kurioje būtų vienas didelis skyrius bei keli mažesni skyreliai smulkiems daiktams, turėtų rinktis tie, kurie nori į ją sutalpinti kur kas daugiau daiktų. Talpi, didelė ar vidutinio dydžio rankinė ilgomis rankenomis Jums pravers jei ketinate keliauti didelius atstumus – ją galėsite ne tik neštis rankoje, bet ir užsidėti ant peties. Jei rankinę nešiosite į darbą ar laisvalaikiu, patartina rinktis maišo stiliaus ar vidutinio dydžio tvirtą rankinę, kurią galėsite priderinti tiek prie kasdienių, tiek prie dalykinių drabužių bei aksesuarų. Jei mėgstate minimalizmą ar tiesiog ieškote nedidelės rankinės vakarėliui vertėtų rinktis mini rankinę ant peties ar delninę, kuri suteiks jums elegancijos ir laisvumo pojūtį. 

  Medžiaga. Rankinė iš spalvingo poliesterio atrodys neįpareigojančiai atostogaujant, o dalykinio susitikimo metu atrodys komiškai. Pasirinkdami natūralios ar eko odos rankinę, bet kuriuo atveju nesuteiksit progos niekam suabejoti Jūsų skoniu. Geriausias patarimas – turėti keletą rankinių įvairiems gyvenimo atvejams.

  Kaip išsirinkti rankinę?

  Rankinės spalva. Pirkėjai dažniausiai pasirenka tradicinę spalvą – juodą. Tai klasika tapusi rafinuotumo, elegancijos ir praktiškumo spalva, kurią galėsite priderinti prie įvairaus stiliaus drabužių ar aksesuarų. Chaki, grafito ar rudos spalvos rankinės taip pat labai universalios. Tačiau šiltuoju metų laiku nereiktų bijoti rinktis ryškesnių spalvų ir sodresnių raštų rankinių. Geltonos, raudonos, žalios ar mėlynos spalvos rankinės suteiks gyvybingumo ir žaismingumo pojūtį. Pastelinių spalvų rankinės puikiai tiks tiek prie kasdienės, tiek prie išeiginės aprangos. Svarbiausia rinktis tokios spalvos rankinę, su kuria jausitės komfortabiliai ir puošniai.

  Kaina. Žinojimas, kiek galime išleisti rankinės įsigijimui lemia ne tik jos kokybę, bet ir ilgaamžiškumą. Jeigu norisi daikto, kuris tarnautų ilgai, reikia rinktis tikrą natūralią odą. Jei rankines mėgstate įsigyti priklausomai nuo nuotaikos, sezono, progos ar tiesiog esate užkietėjusi rankinių pirkimo entuziastė, nebūtina rinktis itin aukštų kainų rankinės, svarbu, kad rankinė atitiktų jūsų lūkesčius ir poreikius.

  Persicco.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų moteriškų ir vyriškų rankinių, portfelių, kuprinių, piniginių, kelioninio bagažo, taip pat smulkių odos gaminių ir kitų galanterijos reikmenų, pagamintų iš odos ir kitų šiuolaikinių medžiagų, asortimentą.