Apie mus

 •  

   SALONŲ TINKLAS PERSICCO

            Pirmoji galanterijos namų PERSICCO konceptuali parduotuvė atidaryta 2008 metais Vilniuje, pc Panorama. Šiuo metu galanterijos namų parduotuvių tinklas "PERSICCO" veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje (Vilniaus "OZAS", Kauno "AKROPOLIS", Kauno "MEGA", Klaipėdos "MOLAS" ir Panevėžio „RYO“).

            Prekinio ženklo PERSICCO savininkė yra įmonė UAB „Nikaja“, įkurta dar 1992 metais. Odinės galanterijos prekyba įmonė užsiima nuo 1997 metų. Šiuo metu įmonė valdo septynias PERSICCO galanterijos namų parduotuves.
   

  GALANTERIJOS NAMAI PERSICCO PRISTATO 

            Moteriškas ir vyriškas rankines, portfelius, kuprines, prekes jaunimui, kelioninį bagažą, taip pat smulkius odos gaminius ir kitus galanterijos reikmenis, pagamintus iš odos ir kitų šiuolaikinių medžiagų.

            Dalį PERSICCO galanterijos namų asortimento sudaro savo prekės ženklo „Persicco“ rankinės ir lagaminai. Tai pagal Lietuvos bei Vakarų Europos dizainerių sukurtos ir pagamintos rankinės, kurias galima įsigyti tik firminėse „Persicco“ tinklo parduotuvėse už konkurencingą kainą.

            PERSICCO salonuose taip pat rasite „David Jones“, „Hexagona“, „Flora & Co“, „Nanucci“ prekės ženklų produkciją. Tai stilingos ir šiuolaikiškos Prancūzijos firmų rankinės. Pirkėjus nustebins Vokietijos prekių ženklo "Dor.Flinger " gaminiai moterims. Abejingų nepaliks ir Italijos prekės ženklo "Giorgio Ferretti" natūralios odos gaminiai moterims. PERSICCO pristato naujus prekės ženklus "Forstmann", "Sussen", "David Taner", kurių asortimente aukštos kokybės dirbtinės odos gaminiai.

            Vyrų laukia natūralios odos rankinės "HT" ir dirbtinės odos gaminiai "Bradford".  

   

  SĖKMĖS RECEPTAS

             Mada ir grožis už konkurencingą kainą. Dėmesys klientui, produkcijos praktiškumui bei kokybei. Bendraujama su daugeliu rankinių gamintojų, ieškoma optimaliausių ir praktiškiausių variantų. Sekama informacija iš pasaulio mados centrų.

   

   

   

  UAB NIKAJA CENTRINĖ BŪSTINĖ IR SANDĖLIAI:

  Vilnius, Pramonės gatvė 99.
  Telefonas:  +370 65531428.

  Elektroninis paštas: info@persicco.lt,  eparduotuve@persicco.lt